Przejdź do treści

Spółdzielnie mieszkaniowe Łódź

 • przez

Oczywiście, z przyjemnością opiszę każdą z wymienionych przez Ciebie spółdzielni mieszkaniowych oraz dwie inne, które przed chwilą wspomniałeś:

 1. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Lokator” to jedna z największych spółdzielni mieszkaniowych w Łodzi. Zajmuje się zarządzaniem budynkami mieszkalnymi oraz oferuje swoim członkom liczne usługi, takie jak remonty, modernizacje czy renowacje. W ofercie spółdzielni znajduje się również możliwość zakupu nieruchomości.
 2. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Słoneczne Wzgórze” to spółdzielnia, która działa na terenie osiedla Słoneczne Wzgórze w Łodzi. Zarządza ona budynkami mieszkalnymi, a także oferuje swoim członkom liczne usługi, takie jak remonty, modernizacje czy renowacje. Wspiera również rozwój społeczności lokalnej poprzez organizowanie różnych wydarzeń.
 3. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Śródmieście” to spółdzielnia, która zarządza budynkami mieszkalnymi na terenie śródmieścia Łodzi. Posiada ona bogatą ofertę mieszkań oraz usług, takich jak sprzątanie, pielęgnacja zieleni czy obsługa techniczna. Spółdzielnia angażuje się również w życie społeczne miasta, organizując różnego rodzaju akcje i inicjatywy.
 4. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Bałuty” to spółdzielnia, która działa na terenie osiedla Bałuty w Łodzi. Zarządza ona budynkami mieszkalnymi, a także oferuje swoim członkom liczne usługi, takie jak remonty, modernizacje czy renowacje. Wspiera również rozwój społeczności lokalnej poprzez organizowanie różnych wydarzeń.
 5. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zgoda” to spółdzielnia, która działa na terenie osiedla Zgoda w Łodzi. Zarządza ona budynkami mieszkalnymi oraz oferuje swoim członkom liczne usługi, takie jak remonty, modernizacje czy renowacje. Wspiera również rozwój społeczności lokalnej poprzez organizowanie różnych wydarzeń.
 6. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Widzew” to spółdzielnia, która działa na terenie osiedla Widzew w Łodzi. Zarządza ona budynkami mieszkalnymi oraz oferuje swoim członkom liczne usługi, takie jak remonty, modernizacje czy renowacje. Wspiera również rozwój społeczności lokalnej poprzez organizowanie różnych wydarzeń.
 7. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nowe Złotno” działa na terenie osiedla Nowe Złotno w Łodzi. Zarządza ona budynkami mieszkalnymi oraz oferuje swoim członkom liczne usługi, takie jak remonty, modernizacje czy renowacje. Wspiera również rozwój społeczności lokalnej poprzez organizowanie różnych wydarzeń.
 1. Spółdzielnia Pracy „Ogniwo” to spółdzielnia, która działa na terenie Łodzi. Jest to spółdzielnia zrzeszająca osoby niepełnosprawne, które wspólnie prowadzą różne działalności, takie jak gastronomia, prace remontowe czy usługi transportowe.
 2. Spółdzielnia Socjalna „Czas na zmiany” to spółdzielnia, która działa na terenie Łodzi. Jest to spółdzielnia zrzeszająca osoby, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i potrzebują wsparcia. Oferuje ona swoim członkom szkolenia, doradztwo oraz pomoc w znalezieniu pracy.
 3. Spółdzielnia Inwalidów „Tornada” to spółdzielnia, która działa na terenie Łodzi. Jest to spółdzielnia zrzeszająca osoby niepełnosprawne, które wspólnie prowadzą różne działalności, takie jak produkcja odzieży czy usługi gastronomiczne. Wspiera ona swoich członków w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz w integracji społecznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.